.... Váš partner na ceste za novým domovom ....


infolinka: 0949 44 29 77
mail: info-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom v obci Telkibánya vhodné aj na trvalé bývanie

Cena:
34 700,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Telkibánya
Ulica: Petofi ut
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 65 m2
Plocha pozemku: 1000 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 704
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom v obci Telkibánya vhodné aj na trvalé bývanie. Dom bol postavený v roku 2001 na rovinatom pozemku cca 1000 m2 v blízkosti lesa vo veľmi vyhľadávanej a obľúbenej obci Telkibánya. Dom prešiel rekonštrukciou v roku 2006. Dom je vo výbornom stave okamžite vhodný na bývanie alebo na chalupu. Do domu sa vchádza do priestrannej chodby z ktorej je vchod do dvoch menších izieb, kúpeľne, WC a kuchyne spojenej s obývačkou, odkiaľ je východ na terasu. Dom je postavený z porothermu a zateplený 5 cm izoláciou. Okná sú drevené vo veľmi dobrom stave, balkónové dvere na terasu sú plastové. V dome je zavedená obecná voda, elektrika a kanalizácia. Plynová prípojka sa nachádza na pozemku. Teplá voda sa vyrába buď elektrickým bojlerom alebo aj kotlom na tuhé palivo, čo je zdrojom aj vykurovania celého domu. V dome je úplne nové elektrické vedenie, vodovodné potrubie a sú nové radiátory a kotol je z roku 2018. V dome je možnosť zastavania podkrovia. Podkrovie izolované 10 cm izoláciou. V zadnej časti domu sa nachádza kotolňa, dreváreň. Na pozemku sa nachádza aj nové posedenie s ohniskom.

.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, dielňa, turistika, cykloturistika.

Cena 34 700 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra, asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody.

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle 0908108208 alebo na infolinke : 0949 44 29 77 (zavoláme Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.