.... Váš partner na ceste za novým domovom ....


infolinka: 0949 44 29 77
mail: info-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINI BROKER Vám ponúka 3 izbový útulný dom v krásnom prostredí v obci Hejce

Cena:
24 900,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Hejce
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 2100 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 715
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINI BROKER Vám ponúka 3 izbový útulný dom gazdovského typu v krásnom prostredí v obci Hejce. Dom bol  postavený pred rokom 1950 na mierne svahovitom rozľahlom pozemku o rozlohe 2100 m2 a je vo veľmi dobrom stave. Zastavaná plocha domu je cca 100m2. V dome sa nachádzajú 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a WC. Do domu sa môže vstúpiť dvoma vchodmi, predný vchod cez slnečnú verandu do jednej izby alebo zadným vchodom priamo do kuchyne, za kuchyňou sa nachádza kúpeľňa s WC.  V zadnej časti domu sú ďalšie miestnosti, komora, dreváreň. Na pozemku sa nachádza pivnica, dve výdatné studne (takže ak uvažujete o vlastnom bazéne, tak voda je zabezpečená), ovocné stromy, orech, hruška.... Altánok. Strecha je škridľová sedlová. Dom je ideálny na relax, lebo je tam ticho, krásne prostredie, kde môžete si odskočiť aj počas týždňa, lebo je to len 38 km od Košíc a diaľnica tým smerom je vo výstavbe. Dom je napojený na elektrinu, vodovod, žumpa. 

Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika, altánok.

Cena 24 900 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra, asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody.

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle 0908108208 alebo na infolinke :0949 44 29 77 (zavoláme Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.