.... Váš partner na ceste za novým domovom ....


infolinka: 0949 44 29 77
mail: info-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINI BROKER Vám ponúka čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom gazdovského typu v obci Gonc

Cena:
32 500,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Gönc
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 2200 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 718
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINI BROKER Vám ponúka čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom gazdovského typu v obci Gonc. Rodinný dom  je postavený na mierne svahovitom pozemku o rozlohe cca 2200m2. V dome sa nachádzajú 3 veľké priestranné izby v dvoch sú krásne parkety, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa s vaňou a oddeleným WC, ktoré je na chodbe. Okná a vstupné dvere sú plastové. V dome je zavedený plyn, vykurovanie je gamatkami, alebo kachľami na drevo. V dome je nainštalovaná aj klimatizácia, takže v horúcich letných dňoch vás bude chladiť nielen studené pivo, kamenné múry ale aj klíma. V zadnej časti domu je priestranná komora s otvorenou pecou vhodnou na údenie, cez túto časť domu je možné aj vchádzať do domu - do kuchyne. Na dvore sa nachádza priestranná garáž s komorou a altánkom, pivnica a šopa. Na záhrade sú rôzne ovocné stromy. Výhody: slnečný, tiché prostredie, turistika, cykloturistika, altánok. Dom je možné využívať počas celého roku buď na chvíle relaxu alebo aj na trvalé bývanie. 

Cena 32 500 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra, asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody.

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle 0908108208 alebo na infolinke : 0949 44 29 77 (zavoláme Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.