.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom gazdovského typu v lone krásnej obce Telkibánya (Maďarsko)

Cena:
39 900,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Telkibánya
Ulica: Petofi út
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 2420 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 724
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom gazdovského typu v lone krásnej obce Telkibánya. Dom je postavený  na rozsiahlom rovinatom pozemku o veľkosti 2420m2. Gazdovský dom bol postavený v roku 1957 z kameňa. V dome sa nachádzajú dve veľké izby a jedna menšia, kúpeľňa, kuchyňa, špajza, garáž, komora a ďalšie hospodárske miestnosti a prístavby. Pod domom sa nachádza výborná pivnica cca 20m2, kde sa dajú uskladniť ovocie a zelenina na zimu poprípade v lete schladiť pivo. V dome je zavedená elektrina a plyn. Voda je napojená na vlastnú studňu, ale na pozemku sa nachádza obecný vodovod a kanalizácia. Majiteľ sa ponúkol v prípade záujmu napojiť dom na vodu a kanalizáciu. Dom je v pôvodnom no veľmi dobrom stave, po rekonštrukcii je možné si ho užívať na relax ako víkendovú nehnuteľnosť, ale môže poslúžiť aj na celoročné bývanie. V dome sa nachádza funkčná pec na pečenie chleba, kedysi z tejto pece zásobovali chlebom celú obec. Strecha domu pokrytá eternitom si už zaslúži  rekoštrukciu. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, kanalizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 39 900 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra, asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody.

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle 0908108208 alebo na infolinke : 0949 44 29 77 (zavoláme Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..- 

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.