.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka netypický kamenný dom v čarovnej prírode v obci Vágáshuta(Maďarsko)

Cena:
99 500,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Sátoraljaújhelyi
Obec: Vágáshuta
Ulica: Rózsa út
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 4558 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 732
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka netypický kamenný dom v čarovnej prírode v obci Vágáshuta. Rodinný dom bol  postavený v rolu 1999 z kameňa na rozľahlom mierne svahovitom pozemku s rozlohou 4558m2. Pozemok priamo hraničí s lesom, čo Vám zabezpečí nádherný výhľad, čistý vzduch, vôňu stromov  a kvetín. V tomto atypickom dome, ktorý Vám skôr pripomína malý zámok sa nachádzajú 4 izby, dve kúpeľne, 2 WC a kuchyňa s dreveným nábytkom vyrobeným na mieru. Z vyhliadkovej veže sa Vám naskytne nádherný výhľad na okolité kopce. Pri dome sa nachádza veľký altánok, kde sa s radosťou zmestí aj 20 ľudía pekný grilovací domček.    Podlaha: plávajúca, dlažba v kupeľkách a  v izbách drevené dyle. Okná sú  eurookná. V kúpeľni sa nachádzajú sprchovacie kúty, WC a umývadlo. Teplú vodu zabezpečujú elektrické bojlery. Na pozemku je vybudovaná lanová dráha cca 150m dlhé, ktoré slúži na zábavu nielen pre deti,  ktoré sa chcú po nej spustiť a užiť si trochu adrenalínu. DoV dome je zavedená obecná voda a elektrina, má vlastnú žumpu a vykurovanie je zabezpečené pieckami na tuhé palivo.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika, altánok.

Cena 99 500 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra, asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa môžete spoľahnúť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle 0908108208 alebo na infolinke : 0949 44 29 77 (zavoláme Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.