.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka gazdovský dom vo výbornom stave v obci Fuzerradvány (Maďarsko)

Cena:
28 900,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Sátoraljaújhelyi
Obec: Füzérradvány
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 650 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 735
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka gazdovský dom vo výbornom stave v obci Füzérradvány v susedstve novozrekonšturovaného kaštieľa. Obec sa nachádza len 40 km od Košíc cez zelený prechod Skároš-Hollóháza, a 3 km od strediskovej obce Pálháza a obľúbené kúpalisko Sárospatak sa nachádza len 30 km. Tento gazdovský rodinný dom bol postavený cca v roku 1926 z kameňa na malom rovinatom pozemku o rozlohe 650m2. V dome sa nachádzajú dve veľké izby cca po 30 m2, chodba, jedna menšia izba, kuchyňa, kde sa nachádza kuchynská linka, sporák, šparhelt, drez na umývanie riadu je vo vedľajšej miestnosti, čo vám uľahčí udržiavať poriadok v kuchyni, kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC. V prednej izbe sú parkety, v strednej sú na podlahe dyle a na strope krásne zachovalé hredy natreté na bielo, vďaka čomu je izba viac presvetlená.  V kuchyni je kameň. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Sedlová strecha je pokrytá eternitom. Na pozemku sa nachádza garáž, dieľňa, komora a letná kuchyňa. Dom je vo veľmi dobrom stave Vám môže poslúžiť k vychutnávaniu pohody a relaxu.   Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, dieľňa, turistika, cykloturistika.

Cena 28 900 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra, asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa môžete spoľahnúť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle 0908108208 alebo na infolinke : 0949 44 29 77 (zavoláme Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.