.... Váš partner na ceste za novým domovom ....


infolinka: 0949 44 29 77
mail: info-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom vo výbornom stave v obľúbenej obci Pálháha

Cena:
37 800,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Sátoraljaújhelyi
Obec: Pálháza
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 1441 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 743
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom vo výbornom stave v obľúbenej obci Pálháha. Rodinný dom je postavený z kameňa v roku 1963 na veľmi mierne svahovitom pozemku s rozlohou 1441m2. Dom je umiestnený v centre obce, ale poloha pozemku Vám ponúka možnosť vidieckeho relaxu. Úžitková plocha domu je cca 100m2 a nachádzajú sa v ňom 3 izby, kúpeľňa s vaňou a sprchou, WC je oddelené. V predných izbách sú parkety, v ostatných častiech domu je kameň a dlažba. Vykurovanie domu je zabezpečené elektrickými radiátormi. V dome sú tri nové komíny, ktoré môžete využiť na vykurovanie na tuhé palivo. V záhrade domu sa nachádza plynová prípojka. Dom je napojený na vodu, kanalizáciu a elektrinu. Teplá voda je zabezpečená elektrickým bojlerom napojeným na nočný prúd. Okná sú drevené pôvodné, vo veľmi dobrom stave. Dom má novú fasádu a tiež nové plastové vonkajšie žalúzie.  . Zadným vchodom sa dostaneme do veľkej jedálne vedľa ktorej je  kuchynský kút, kde  sa nachádza kuchynská linka, sporák . Sedlová strecha je pokrytá  eternitom.  Výhody: slnečný, pekný výhľad, cykloturistika.

Cena 37 800 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa môžete spoľahnúť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle 0908108208 alebo na infolinke : 0949 44 29 77 (zavoláme Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.