.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka DVA domy za JEDNU cenu v obci Mikóháza

Cena:
46 500,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Sátoraljaújhelyi
Obec: Mikóháza
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 126 m2
Plocha pozemku: 3003 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: 748
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka dvojgeneračný rodinný dom v obci Mikóháza vzdialený od Košíce len 42 km a len 14 km od Slovenského Nového Mesta. Tento dvojgeneračný - dvojdom bol postavený na rovinatom , s rozlohou 3003m2.  Každá bytová jednotka má rozlohu 63 m2 a nachádzajú sa v nich po 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa, oddelené WC a chodba. Jedna časť domu bola rekonštruovaná a je obývaná majiteľkou. Po rekonštrukcii vznikol z jedného domu 3 izbový a z druhého domu 1 izbový dom, ale dvere ostali, takže domy sa môžu prispôsobiť podľa potrieb nového majiteľa. Na rekonštruovanej časti domu boli vymenené okná, na druhú časť domu sú už okná zakúpené, len sa zatiaľ nevymenili. Na peknom rozľahlom pozemku s krásnym výhľadom sa nachádzajú 2 garáže, vonkajší gril a terasa. Dom je vykurovaný radiatormi a kotlom na tuhé palivo. Každá jedna bytová jednotka má vlastné elektrické a vodovodné hodiny. Dom je tiež napojený na kanalizáciu. Plynová prípojka sa nachádza v záhrade. Sedlová strecha je prikrytá eternitom..Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, vonkajší krb, turistika, cykloturistika.

Domy sa môžu predať aj osobitne. Cena je uvedená za obidva bytové jednotky. 

Cena 46 500 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete spoľahnúť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle 0908108208 alebo na infolinke : 0949 44 29 77 (zavoláme Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.