.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

EXKLUZÍVNE - BEZ INVESTÍCI!!! GEMINIBROKER Vám ponúka jedinečnú chatu v krásnom prostredí v obci Nyíri

Cena:
33 000,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Sátoraljaújhelyi
Obec: Nyíri
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 1
Podlahová plocha: 50 m2
Plocha pozemku: 2950 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 750
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNE!!! GEMINIBROKER Vám ponúka jedinečnú chatu v krásnom prostredí v obci Nyíri. Táto nádherná nehnuteľnosť - chata bola postavená v roku 2008 na krásnom rozľahlom pozemku s rozlohou 2950m2. Z pozemku je nádherný výhľad na okolité kopce zemplína.  Chata je postavená z dreva, izolácia je medzi doskami a tiež aj z vonkajšej strany. Na stenách  z vnútornej strany chaty je sadrokartón.  Na 50 m2 obytnej plochy chaty sa nachádza kuchynský kút, veľký jedálenský stôl, rozkladací gauč a kút na spanie s dvoma poschodovými posteľami. V kúpeľni sa nachádza vaňa, umývadlo a WC. Podlaha je v plávajúca a dlažba. Okná sú drevené euookná. Chata  sa nachádza v tichej uličke, pred aj za chatou sa nachádzajú krásne stromy, čo dodáva chate pocit úplného relaxu a tiež súkromia. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy a tiež krásne okrasné stromy. Na pozemku sa tiež nachádza domček, kde je dieľňa, sklad a vonkajšia sprcha s WC napojená na vodovod a tiež na kanalizáciu. Prístrešok pre automobil je už pokrytý brečtanom. Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierkse siete okrem plynu, ktorého prípojku nájdeme na pozemku..Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, dieľňa, vonkajší krb, turistika, cykloturistika.

Cena 33 000 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete spoľahnúť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle 0908108208 alebo na infolinke : 0949 44 29 77 (zavoláme Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.