.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj rodinný dom gazdovského typu vo výbornom stave v obci Hejce

Cena:
31 900,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Hejce
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 75 m2
Plocha pozemku: 1100 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 757
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj rodinný dom gazdovského typu vo výbornom stave v obci Hejce. Tento zachovalý rodinný dom postavený z kameňa sa nachádza v tichej uličke vo veľmi obľúbenej obci Hejce. Dom bol postavený okolo roku 1950 na veľmi mierne svahovitom pozemku o rozlohe 1100m2.  V dome sa nachádzajú 3 izby, kuchyňa a kúpeľňa. Okná sú drevené a podlaha je betonová s PVC a kobercami. V zadnej časti domu sa nachádza veľká komora a letná kuchyňa. Na dvore sa nachádza vonkajší krb hned vedľa altánku, takže po kúpe noví majitelia si môžu vychutnať vlastnú grilovačku v príjemnom tichom prostredí tohto rodinného domu a v neposlednom rade si môžu tiež vychutnať perfektne schladené alko či nealko pivo, či víno z vlastnej pivnice, ktorá sa tiež nachádza na pozemku. V záhrade sa nachádzajú ovocné stromy, okrasné kríky a kvety. Na pozemku je aj studňa, ktorú majitelia zabetonovali, ale v prípade potreby sa dá odkryť . Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, dieľňa, vonkajší krb, turistika, cykloturistika, altánok.

Cena 31 900 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle 0908108208 alebo na infolinke : 0949 44 29 77 (zavoláme Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.