.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER ponúka na predaj gazdovský rodinný dom v obci Regéc

Cena:
23 500,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Regéc
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 1850 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 762
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER ponúka na predaj gazdovský rodinný dom v obci Regéc . Tento rodinný dom bol postavený z kameňa v prvej polovici minulého storočia na peknom slnečnom pozemku s rozlohou 1850m2 s nádherným výhľadom na hrad Regéc. Do domu sa vchádza priamo do kuchyne odkiaľ naľavo je jedna izba spálňa s drevenými dylami a doprava sa vchádza cez chodbu, kde sa nachádza aj kúpeľňa do prednej izby s peknými parketami. Okná sú drevené, strecha sedlová, nad obytnou časťou sú škridle  a nad hospodárskou časťou domu je plech. Na pozemku sa nachádza studňa, altánok  a letná kuchyňa pozostávajúca z dvoch miestností. Vykurovanie domu je možné lokálnymi pieckami. Za domom sa nachádza veľká komora, dreváreň. Dom po peknej rekonštrukcii bude isto slúžiť novým majiteľom ako oáza pohody a relaxu pre neho a pre jeho najbližších.  Dom je napojený na vodovod, elektrinu a žumpu. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, dieľňa, turistika, cykloturistika, altánok.

Cena 23 500 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.