.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka pekný rodinný dom v obci Novajidrány

Cena:
29 700,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Encsi
Obec: Novajidrány
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 70 m2
Plocha pozemku: 1070 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: 764
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka pekný rodinný dom v obci Novajidrány. Tento rodinný dom bol postavený z kameňa a tehál v roku 1969 na rovinatom pozemku. V dome sa nachádza chodba, 2 izby, kúpeľňa a kuchyňa, špajza. V izbách sú parkety, inde beton a PVC a koberce. Okná sú v izbách plastové s vonkajšími žalúziami, inde pôvodné drevené. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom a radiátormi. Zariadenie domu nie je súčasťou ceny, ale je možné sa s majiteľmi dohodnúť. Strešná krytina  na obytnej časti domu je škridľa, na hospodárskej časti budovy je eternit. K domu prislúcha aj letná kuchyňa, garáž a dve veľké pivnice. Stav rodinného domu je dobrý, no potrebuje nejaké úpravy.   Rodinný dom je napojený na vodovod, elektrickú prípojku, plynovú prípojku, kanalizáciu.Výhody: slnečný, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 29 700 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.