.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj nádherné jazero s peknou nehnuteľnosťou v obci Bózsva

Cena:
77 900,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Sátoraljaújhelyi
Obec: Bózsva
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 170 m2
Plocha pozemku: 10700 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 766
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj nádherné jazero s peknou nehnuteľnosťou v obci Bózsva. Táto obec je veľmi obľúbená pre turistov, motorkárov, hubárov, cyklistov, pre rodiny s deťmi a  pre všetkých, ktorí majú radi prírodu, ticho a relax.  Toto nádherné jazero plné rýb bolo vytvorené na rovinatom pozemku o rozlohe 10700m2 v strede peknej obce Bózsva v úpätí Zemplínskych vrchov. Plocha jazera je cca 6400m2 a hĺbka 1,7m. Voda do jazera priteká  vlastným výdatným prameňom cca 60l/min, Na rozľahlom slnečnom pozemku sa nachádza polyfunkčná budova, ktorá sa môže využívať podľa požiadaviek nového majiteľa. Budovu je možné využiť na rôzne podnikateľské účely, ako je reštaurácia, panzion, bufet s rýchlym občerstvením pre cyklistov a motorkárov, alebo je to možné využiť ako autokamping, momentálne je tam pripravené elektrické pripojenie pre 32 obytných prívesov. Zastavaná plocha domu je 14x12m. V dome sa nachádza vstupná hala, kuchyňa, kde sa nachádza aj studňa, veľká miestnosť na rôzne spoločenské podujatia, s krbom, 2xWC, umývadlo. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, 3x pripojenie kanalizácie.ch Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, rybolov, turistika, cykloturistika.

Cena 77 900 €

pár tipov na zaujímavosti v okolí:

Hrad Fuzér - 13km     https://fuzervara.hu/

Kőkapu - 10km         https://kokapu.hu/

Zemplínsky zážitkový park - 18 km   http://www.zemplenkalandpark.hu/

Sárospatak - 32km  http://archivum.sarospatak.hu/tengerszem/

                                  http://vegardofurdo.hu/

                                  https://rakoczimuzeum.hu/index.php/hu/

Tokaj - 66km            http://tokaj.hu/

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.