.... Váš partner na ceste za novým domovom ....


infolinka: 0949 44 29 77
mail: info-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Spolupráca makléra s GEMINIBROKER

GEMINIBROKER  - realitná kancelária

prijme

 - vedúceho kancelárie v Moldave nad Bodvou

-  realitného makléra

-  hypotekárneho makléra

-  poisťovacieho makléra

 

pre oblasť:

 Moldava nad Bodvou 

Košice -Šaca 

MAĎARSKO - pohraničná oblasť

 

 

V prvom rade si dobre zistite referencie o danej kancelárií skôr, ako jej pošlete ponuku na spoluprácu. Dôležitým faktorom je webová stránka - vzhľad, funkčnosť, obsah, veľkosť. Malé realitné kancelárie nemajú na veľké webové riešenia, bez systému – databázy pre maklérov.  Zodpovedná a korektná realitná kancelária investuje do vzdelávania a systému v prospech maklérov a zamestnancov.

Preverte si serióznosť a korektnosť kancelárie na trhu. Ak je to nová kancelária, pozitívom môže byť pre Vás možnosť spolupodieľať sa na tvorbe systému a tak sa stať súčasťou spoločnosti. Nemenej dôležité je, v akom rozsahu klientov zastrešuje na iných webových portáloch, internetových stránkach, čo zabezpečuje dostatočnú podporu danému maklérovi.

Ak realitná kancelária bude od vás požadovať iba prácu na živnostenský list, odmeňovanie je založené na províznom systéme, ktorý musí byť pevne stanovený províznym systémom. To znamená, že percentá sa vám budú vypočítavať zo sto percent vami dohodnutého obchodu. Ak budete pracovať na trvalý pracovný pomer, môže byť pre vás flustrujúci obmedzený príjem.

 Nebude Vás zaväzovať k nezmyselným obmedzeniam, že v prípade ak spoluprácu s ňou skončíte, nemôžete rok – dva pracovať pre inú realitnú kanceláriu a v prípade tohto porušenia im musíte zaplatiť vysokú pokutu.

Korektná realitná kancelária nevyžaduje vopred zálohy na školenia, ani iné poplatky spojené s vašou činnosťou. Je schopná vám vytvoriť vhodné pracovné podmienky, dohodne písomne pravidlá spolupráce a oboznámi vás s pracovnými postupmi a províznym systémom.