.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj dom v obci Gönc v tichej uličke

Cena:
24 500,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Gönc
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 90 m2
Plocha pozemku: 1000 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 589
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj dom v obci Gönc. Tento dom bol postavený z kameňa  v roku 1955 na rovinatom pozemku o rozlohe cca 1000m2 v tichej uličke v obci Gonc len 33 km od Košíc. V dome sa nachádzajú 2 vchody, 3 izby, kuchyňa, chodba a priestranná komora. Pod domom je pivnica, kde sa nachádza kotol na tuhé palivo. Na pozemku sa nachádza garáž, letná kuchyňa s pripojením na vodovod. Strecha je v dobrom stave, okná sú drevené, potrebujú iba nový náter. Vykurovanie domu je zabezpečené ústredným kúrením s kotlom na tuhé palivo a lokálnymi kachľovými pieckami. V dome je zavedená elektrika. Dom na kanalizáciu a plyn nie je napojený. Dom je suchý, múry sú vo veľmi dobrom stave. Je ideálny na úpravu podľa vlastných predstáv. Výhody: turistika, cykloturistika, huby, slnečný, tiché prostredie.

Cena 24 500 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.