.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj veľký rodinný dom v obci Füzér

Cena:
43 000,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Sátoraljaújhelyi
Obec: Füzér
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 2400 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 603
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj veľký rodinný dom v obci Füzér. Plocha: úžitková 120m2, pozemku 2400m2. Podlaha: dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: vaňa,  WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák. Dom je v ponuke bez zariadenia. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kamenná. Kúrenie: ústredné na drevom. Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. Výhody: veľký pozemok, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. Na pozemku je garáž aj pivnica. Nízke mesačné náklady!

Cena 43 000 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.