.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj dom v Erdőbénye

Cena:
18 600,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Tokaji
Obec: Erdőbénye
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 90 m2
Plocha pozemku: 990 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 635
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj dom v Erdőbénye. Plocha pozemku: 990m2. Dom má 2 izby+predsieň, kúpeľňa, WC, kuchyňa, špajza a garáž. Podlaha: betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC. Stav objektu: pôvodný stav, dobrý. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: kachlovými pieckami, elektrinou. Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa aj pivnica. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, garáž.

Cena 18 600 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.