.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj domček v obci Füzérkajata

Cena:
26 800,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Sátoraljaújhelyi
Obec: Füzérkajata
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 1700 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 639
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj domček v obci Füzérkajata. Plocha: podlahová 120m2, pozemku 1700m2. Kompozícia domu: 3 izby, 2x Kúpeľňa a WC, kuchyňa, špajza + terasa a garáž, predáva sa so zariadením. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: drevené eurookná. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút, oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka. Stav objektu: rekonštrukcia r.2015. Konštrukcia objektu: kamenná. Kúrenie: elektrinou. Sedlová strecha. Strešná krytina: NOVÁ škridla. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. Dom bude pred predajom vymaľovaný.  Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, nová strecha, garáž, inštalované automatické polievanie záhrady. 

Cena 26 800 €

 

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.