.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Sátoraljaújhely

Cena:
62 000,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Sátoraljaújhelyi
Obec: Sátoraljaújhely
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 280 m2
Plocha pozemku: 700 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: áno
ID inzerátu: 644
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Sátoraljaújhely. Plocha pozemku: 700m2, podlahová 280m2, zastavaná 140m2 + vedľajšia stavba 87m2. Dom má 4 izby - 3 dole a 1 hore, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, WC, loggia, terasa + garáž a 2x pivnica. Predáva sa bez zariadenia/dohodou. Podlaha: krásne parkety, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové, drevené. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák. Stav objektu: výborný, pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová (B30). Kúrenie: ústredné - radiátory (drevo, uhlie). Sedlová strecha .Strešná krytina: škridla. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Výhody: dom je zateplený, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, centrum mesta, škôlky, školy - aj slovenské! Nízke mesačné náklady: do 100€.

Cena 62 000 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.