.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINI BROKER Vám ponúka rodinný dom v krásnom prostredí pod lesom v obci Rudabányácska

Cena:
38 300,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Sátoraljaújhelyi
Obec: Sátoraljaújhely
Ulica: Rudabányácska
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 1662 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 711
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ak hľadáte kľud, pokoj, ticho, šum lesa a čerstvý vzduch, tak GEMINI BROKER má pre Vás rodinný dom v krásnom prostredí pod lesom v obci Rudabányácska len 5 km od obce Sátoraljaújhely. Dom je postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 1662m2 priamo pod lesom. V dome sú 3 izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa. Vykurovanie je zabezpečené plynovými gamatkami a dvoma kachlami na drevo. V dvoch izbách sú parkety, inde je dlažba alebo kamenná podlaha. Dom bol postavený v roku 1960 z kameňa a v roku 1981 boli dostavené dve izby, táto dostavba je tehlová. Srdcom domu je kuchyňa. Okná sú pôvodné. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Strešná krytina ja škridľa..Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Toto naozaj musíte vidieť!

Cena 38 300 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.