.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom, ktorý dýcha vidiekom v obci GONC (Maďarsko)

Cena:
62 000,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Gönc
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 110 m2
Plocha pozemku: 2200 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 734
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom, ktorý dýcha vidiekom v obci GONC (Maďarsko). V neďalekej obci Gonc len 33 km od Košíc je na predaj rodinný dom gazdovského typu, ktorý prešiel úplnou rekonštrukciou. V prednej časti domu je nádherná priestranná spálňa so vstavaným rohovým krbom. Z tejto izby cez chodbu prejdeme do obývačky alebo máme možnosť vyjsť rovno na upravený dvor s anglickým trávnikom, krásnymi kríkmi, levandulou , kvetinkami, či nádhernou skalkou. Obývačka je priestranná svetlá a zariadená v nádhernom štýle. Z obývačky vchádzame dvoma schodíkami do kuchyne, kde sa nachádza kuchynská linka, sporák, chladnička, umývačka riadu ako aj veľký jedálenský stôl pri ktorom vie vychutnávať dobroty celá rodina. Z kuchyne máme tak isto možnosť vyjsť na dvor alebo do ďalšej izby, cez ktorú sa dostaneme do kúpeľne s  rohovou vaňou, umývadlom a WC a tiež do technickej miestnosti, kde sa nachádza kotol na elektrinu a zásobník teplej vody. Za domom sa nachádza priestranný altánok, ktorý slúži na príjemné posedenie s rodinou alebo priateľmi, alebo len tak na vychutnanie pohody a relaxu. Dom je postavený z kameňa na rovinatom pozemku o rozlohe cca 2200m2, ktorý  na konci mierne ide do svahu, kde sa nachádza krásna skalka a pivnica.  Sedlová strecha je pokrytá eternitom. Dom je napojený na všetky inžinierke siete okrem plynu. Plynová prípojka je na pozemku. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, vonkajší krb, turistika, cykloturistika, krb, altánok.

Cena 62 000 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.