.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER ponúka na predaj vidiecky rodinný dom v krásnej obci Fuzerradvány (Maďarsko)

Cena:
32 500,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Sátoraljaújhelyi
Obec: Füzérradvány
Ulica: Fo ut
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 70 m2
Plocha pozemku: 1440 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 736
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER ponúka na predaj vidiecky rodinný dom v krásnej obci Füzérradvány, kde v týchto časoch prebieha rekonštrukcia nádherného kašieľa- Károyl-kastélyo. Obec sa nachádza len 40 km od Košíc cez zelený prechod Skároš-Hollóháza, len 3 km od strediskovej obce Pálháza. Tento dom je postavený na peknom rovinatom pozemku  o rozlohe 1440 m2 a vstup na pozemok je možný z oboch strán. Dom je postavený z kameňa, bola robená čiastočná rekonštrukcia, boli vymenené komplet nové rozvody elektriky a vody. V dome sa nachádza jedna veľká kuchyňa - denná miestnosť, chodba, kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC, a veľká spálňa. Za domom sú ďalšie hospodárske miestnosti, ktoré sú možné prerobiť na obytné izby. Na dvore sa nachádzajú rôzne hospodárske stavbyt. Vykurovanie domu je zabezpečené pieckami na tuhé palivo.  Strecha je sedlová eternitová. Dom sa predáva s nábytkom a všetkými pomocníkmi do záhrady, teda so všetkými vecami. Majitelia si chcú zobrať zopár osobných vecí. Všetko je zahrnuté v cene. Pod domom sa nachádza pivnica. V dome je zavedená elektrika, voda a je napojený na kanalizáciu. Plynová prípojka je v predzáhradke. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, dieľňa, turistika, cykloturistika.

Cena 32 500 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra, asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa môžete spoľahnúť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle 0908108208 alebo na infolinke : 0949 44 29 77 (zavoláme Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.