.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom v obľúbenej obci Nyíri (Maďarsko)

Cena:
25 900,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Sátoraljaújhelyi
Obec: Nyíri
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 1835 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 738
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom v obľúbenej obci Nyíri (Maďarsko). Obec sa nachádza len 30 km od Košíc cez hraničný prechod Skároš-Holloháza, od najbližšej slovenskej obce Skároš sa nachádza len  13km a 7 km je do najbližšej strediskovej obce Pálháza, kde si viete urobiť nákupy, či použiť služby Pošty, banky, reštaurácií či iných služieb.

Dom bol  postavený v roku 1960 na rovinatom pozemku o rozlohe 1835m2 z kameňa a kvádrov. V dome sa nachádzajú 3 izby, chodba, kúpeľňa, kuchyňa. Úžitková plocha domu je cca 120m2. Na dvore je postavená garáž s možnosťou využtia podkrovia aj na bývanie. Vykurovanie v dome je zabezpečené kotlom na tuhé palivo a radiátormi ako aj lokálnymi pieckami. Na dvore sa nachádza studňa, ktorá slúžila ako zdroj pitnej vody pre obyvateľov domu. Na pozemku sa nachádza vodovodná aj plynová prípojka. Dom je napojený na kanalizáciu a elektrika je samozrejmosťou. V izbách sú parkety a na ostatnej ploche je položená dlažba. Okná sú  drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 25 900 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra, asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa môžete spoľahnúť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle 0908108208 alebo na infolinke : 0949 44 29 77 (zavoláme Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.