.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Pálháza (Maďarsko)

Cena:
37 300,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Sátoraljaújhelyi
Obec: Pálháza
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 130 m2
Plocha pozemku: 800 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 739
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Pálháza (Maďarsko). Stredisková obec Pálháza sa nachádza len 36 km od Košíc cez hraničný prechod Skároš-Hollóháza a len 18 km od slovneských hraníc. Obľúbené mestečko Sárospatak so svojimi bazénmi sa nachádza len 28km od obce. 

Tento poschodový rodinný dom bol postavený v roku 1982 na rovinatom pozemku o rozlohe 800m2 z kvádrov a tehál vo veľmi dobrej časti obce. Na prízemí rodinného domu sa nachádza garáž kotolňa s kotlom na tuhé palivo a dve izby. Na poschodie sa vedie  vonkajšie schodisko, kde cez plastové vstupné dvere sa dostaneme do obývanej časti vrchného poschodia, kde sa nachádzajú dve izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, oddelené WC a chodba.  V dome je zavedený obecný vodovod, je napojený na kanalizáciu a elektriku. Plynová prípojka sa nachádza na pozemku. Okná sú pôvodné drevené. Podlaha je betónová, pokrytá PVC  a kobercami. Strecha je sedlová eternitová.

Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, rybolov, turistika, cykloturistika.

Cena: 37300 Eur

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra, asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa môžete spoľahnúť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle 0908108208 alebo na infolinke : 0949 44 29 77 (zavoláme Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.