.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Geminibroker Vám ponúka dom v Szinpetri

Cena:
22 500,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Edelényi
Obec: Szinpetri
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 740
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Szinpetri, Dózsagyorgy út. Plocha: úžitková 100m2, zastavaná 200m2.Stav objektu: pôvodný stav. Cena 22 500 €.Dom sa nachádza v krásnom prostredí v dedinke Szinpetri,postavený je z tehál a kameňa,so 4 izbami.Voda je zo studne cez čerpadlo,ale je moňosť napojenia aj na obecný vodovod,elektrika je napojená,kúrenie plynom-gamatky,ale je možnosť aj kúriť drevom nakoľko v dome je krb.Strecha je eternit.V dome sú dve kuchyne,komora,wc,kúpelka v kuchyni je dlažba.Pivničná časť je prerobená (kuchyňa+izba) kde su už plastové okná.Je tam aj garáž a šopka pre domácich kutilov...(priamociara zabudovaná masívna píla) a dreváreň.Okná v hornej časti sú pôvodné.

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra, asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa môžete spoľahnúť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle 0908108208 alebo na infolinke : 0949 44 29 77 (zavoláme Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Gabriel Tóth
Telefón:0915890909
E-mail:info-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.