.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom v pôvodnom, ale vo výbornom stave v obci Hidasnémeti

Cena:
52 700,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Hidasnémeti
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 90 m2
Plocha pozemku: 1100 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 744
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom v pôvodnom, ale vo výbornom stave v obci Hidasnémeti len 25 km od Košic. Do obce chodí pravidelná autobusová linka priamo z Košíc. Tento rodinný dom bol  postavený v roku 1965 z kameňa a tehál  na rovinatom pozemku o rozlohe 1100m2. V dome sa nachádzajú dve veľké izby 5x5 s partekami, kuchyňa, kúpeľna s WC a vaňou, chodba, jedáleň. V zadnej časti domu je urobený prístrešok, ktorý vytvára príjemné posedenie s výhľadom na záhradu aj v daždivom alebo chladnejšom počasí. Pod domom sa nachádza výborná pivnica. Pri dome je letná kuchyňa a vedľajšie stavby, ktoré sa môžu použiť ako sklad alebo dieľňa. Pri dome sa nachádza aj studňa. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, vykurovanie je zabezpečené plynovými gamatkami alebo lokálnymi pieckami na tuhé palivo.  Okná sú drevené . . Ihlanová strecha.Strešná krytina: eternit. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad,  turistika, cykloturistika.

Cena 52 700 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete spoľahnúť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle 0908108208 alebo na infolinke : 0949 44 29 77 (zavoláme Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.