.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

OKAMžITÉ BÝVANIE!!! GEMINIBROKER Vám ponúka veľký nový rodinný dom v obľúbenej obci Hollóháza

Cena:
79 900,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Sátoraljaújhelyi
Obec: Hollóháza
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 160 m2
Plocha pozemku: 995 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: áno
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: 745
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

OKAMžITÉ BÝVANIE!!! GEMINIBROKER Vám ponúka veľký nový rodinný dom v obľúbenej obci Hollóháza len 4 km od najbližšej Slovenskej dediny Skároš. Tento rodinný dom bol postavený v roku 1984 z kvádrov na neveľkom mierne svahovitom pozemku o rozlohe 995m2. V tomto poschodovom rodinnom dome sa nachádzajú 3,5 izby, z toho  na poschodí sa nachádza jedna veľká izba kde sa nachádza beton + koberec a jedna menšia izba. Na prízemí sa nachádzajú dve veľké izby s plávajúcou podlahou, chodba, kúpeľňa, kuchyňa, špajz. Pod celým domom sa nachádza pivnica, kde sa nachádza kotol na tuhé palivo, dreváreň, letná kuchyňa a dalšie miestnosti . Strecha dostala novú krytinu - kanadský šindeľ pred 5 rokmi. Dom je vo výbornom stave a môže poslúžiť aj väčšej rodine okamžite.kvádrová. Kúrenie: centrálne. Sedlová strecha.Strešná krytina: asfaltový šindel. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Úplné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. V blízkosti pozemku sa nachádza plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 79 900 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.