.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

OKAMŽITÉ BÝVANIE!!! GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom vo výbornom stave v obci Gonc

Cena:
29 700,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Gönc
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 90 m2
Plocha pozemku: 800 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 749
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

OKAMŽITÉ BÝVANIE!!! GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom vo výbornom stave v obci Gonc. Tento rodinný dom bol postavený v roku  1990 z kvádrov, priečky z tehál na mierne svahovitom pozemku s rozlohou 800m2  Podlahová plocha domu je 90 m2 a nachádzajú sa v ňom 3 izby, chodba, kúpeľňa so sprchovacím kútom, oddelené WC, kuchyňa - jedáleň a kuchynský kút. Každá izba má samostatný vchod.  V izbách je betón a koberce, na chodbe a v kuchyni je plávajúca podlaha. Okná sú drevené vo výbornom stave. Pozemok je nádherne upravený plná s  krásnymi okrasnými stromami, kríkmi a nádhernými kvetmi. Pod domom sa nachádzajú dve rozľahlé pivnice. Vykurovanie je zabezpečené lokálnymi pieckami na tuhé palivo. Dom je napojený na vodu, elektrinu a kanalizáciu. Sedlová strecha je pokrytá eternitom.  Dom je vo veľmi dobrom stave a po kúpe je možnosť okamžitého užívania bez väčsích investícií. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 29 700 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete spoľahnúť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle 0908108208 alebo na infolinke : 0949 44 29 77 (zavoláme Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.