.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom gazdovského typu vo výbornom stave s výhľadom na kaštieľ v obci Fuzerradvány

Cena:
25 300,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Sátoraljaújhelyi
Obec: Füzérradvány
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 90 m2
Plocha pozemku: 1030 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 755
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom gazdovského typu vo výbornom stave  s výhľadom na kaštieľ v obci Fuzerradvány. Tento rodinný dom bol postavený z kameňa cca v roku 1955 na mierne svahovitom pozemku o rozlohe 1030m2. Dom je vo veľmi dobrom stave, na užívanie nepotrebuje väčšie investície. V dome sa nachádzajú dve väčšie izby a jedna malá, kuchyňa, chodba a kúpeľňa.  V prednej izbe ako podlaha boli použité dubové dyle. V strednej a malej izbe ako aj na chodbe je položený pekný vzorovaný kameň, v kuchyni je beton a PVC. Okná sú pôvodné drevené, ale vo vo veľmi dobrom stave. V kuchyni sa nachádza plynový sporák, kuchynský kredenc, stôl aj drevená lavica. V kúpeľni sa nachádza vaňa, WC a umývdadlo. Vykurovanie je zabezpečené plynovými gamatkami. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Zariadenie domu nie je zahrnuté v cene, no pri záujme je možná dohoda s majiteľmi. Pri dome sa nachádzajú ďalšie miestnosti, ako veľká komora, altánok. Pod domom sa nachádza veľká pivnica. Na dvore sa ďalej nachádza studňa, veľký kurín, krásne okrasné stromy a kríky, veľa pekných kvetov a tiež mnoho ovocných stromov. Sedlová strecha je pokrytá asfaltovou strešnou krytinou Onduline.  Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 25 300 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.