.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka útulný rodinný dom gazdovského typu vo výbornom stave v tichej obci Fony

Cena:
25 400,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Fony
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 920 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 756
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka   rodinný dom gazdovského typu vo výbornom stave v tichej obci Fony, táto obec sa medzi hradmi Boldogkovaralja a Regéc a od Košíc je vzdialená iba 44km. Tento útulný rodinný domček bol postavený z kameňa cca okolo roku 1942 na rovinatom pozemku o rozlohe 920m2. Majiteľka domu má cit pre zachovanie pôvodných prvkov v rodinnom dome. V dome sa nachádzajú dve izby, kuchyňa, kúpeľňa a oddelené WC. V prednej izbe sú krásne parkety a nachádza sa tam krb. V kuchyni a v zadnej izbe je beton a PVC. V kuchyni sa nachádza plynový sporák ako aj šparhelt na tuhé palivo. Vykurovanie je zabezpečené kotlom na tuhé palivo a radiatormi. Okná a dvere sú nové. V dome práve prebieha maľovanie, takže nový majiteľ si môže tento chutný domček užívať ihneď po kúpe. Pri dome sa ďalej nachádza letná kuchyňa s pecou na pečenie chleba, či pizze, dreváreň. V záhrade sa nachádzajú ovocné stromy: jabloň, slivka, orech, višňa. Na pozemku sa nachádza aj studňa. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 25 400 €

C

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.