.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER ponúka nádhernú chalupu pod hradom Boldogkőváralja

Cena:
47 900,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Boldogkőváralja
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 140 m2
Plocha pozemku: 1800 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 759
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER ponúka nádhernú chalupu  pod hradom Boldogkőváralja. Táto výnimočná chalupa bola postavená okolo roku 1945 z kameňa na rovinatom pozemku o rozlohe cca 1800m2 pod známym hradom Boldogkőváralja, ktorá je preslávená aj svojou gurmánskou reštauráciou. Chalupa bola po dlhé roky využívaná ako turistický dom, takže je na tieto účely aj prispôsobená. Nový majiteľ môže naďalej podnikať v oblasti turizmu,  dá sa využiť aj ako dvojgeneračný dom, alebo si tu nájde miesto väčšia rodina. Do prednej časti domu vchádzame hneď do  kuchyne so zachovaným otvoreným komínom. Naľavo v  prednej časti domu sa nachádza jedna veľká izba so sprchovacím kútom a umývadlom. Napravo vchádzame do ďalšej veľkej izby - spálne, cez ktorú sa dostaneme do zadnej časti domu, ktorá má vlastný vchod. Tu nájdeme kuchynský kút, sprchu, umývadlo a dve menšie izby. Okná sú nové drevené, podlaha je všade beton. 3X WC sa nachádzajú mimo domu v samostatnej budove blízko domu. Na pozemku sa nachádza veľká dieľňa, kde v pohode môžete garážovať aj dve autá.  Na dvore je k dispozícii vonkajšia sprcha, ohnisko na opekanie a príjemné posedenie s rodinou či priateľmi. Pýchou majiteľov je kvalitná vínna pivnica, ktorá keby vedela porozprávať príbehy, ktoré sa tam udiali, tak by sme sa asi na nich pobavili. Do rozľahlej záhrady, odkiaľ je pekne vidieť na hrad majitelia nasadili a zhruba 50 rôznych druhov ovocných stromov ako hrušky - zimné, letné, jablká, broskyne, slivky, mandle, bazu, orechy, viac druhov hrozna, ďalej jahody, maliny, ... Táto záhrada vám ponúka pocit akoby ste boli v raji. Ovocné stromy rodiace nádherné bioovocie od skorého leta až do jesene. Výhľad na hrad a tá vôňa.. No jednoducho krása. Fotoaparátom sa nedá všetko zachytiť. Táto nehnuteľnosť je ideálna pre takého nového majiteľa, ktorý vie čo s obrovským množstvom ovocia.  Strecha je v dobrom stave, no časom bude potrebná nejaká oprava. V dome je zavedená voda , elektrina aj 400V. Plynová prípojka je v záhrade. Kanalizácia v obci nie je, na pozemku sa nachádzajú 3 žumpy. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, dieľňa, turistika, cykloturistika.

Cena 47 900 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.