.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER ponúka na predaj rodinný dom vhodný aj na trvalé bývanie v obci Gönc

Cena:
35 800,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Gönc
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 1000 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: 760
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER ponúka na predaj rodinný dom vhodný aj na trvalé bývanie v obci Gönc. Tento rodinný dom bol postavený okolo roku 1960 zo zmiešaných kvalitných materiálov na rovinatom pozemku o rozlohe cca 1000 m2 Dom je v pôvodnom stave a je pripravená na rekonštrukciu podľa požiadaviek nového majiteľa. Do domu sa vchádza cez schody zo zadnej časti domu. Obytný priestor domu cca tvoria dve veľké izby s parketou, veľká hala - mobývačka tiež s parketami, chodba, kúpeľňa, oddelené WC a kuchyňa so špajzou odkiaľ je aj východ na povalu. Pod domom sa nachádza priestranná garáž s pivnicou na zeleninu. V záhrade sú rôzne ovocné stromy.  Sedlová strecha.Strešná krytina: eternit. Vykurovanie domu je zabezpečené kotlom na tuhé palivo a radiátormi. Dom je napojený na vodu, elektrinu a kanalizáciu. Plynová prípojka sa nachádza v záhrade. Výhody: slnečný, tiché prostredie, dieľňa, turistika, cykloturistika.

Cena 35 800 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.