.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER ponúka na predaj rodinný dom v tichej obci Fony

Cena:
15 500,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Fony
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 800 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 761
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER ponúka na predaj rodinný dom v tichej obci Fony. Tento rodinný dom bol postavený z kameňa v prvej polovici minulého storčia na peknom rovinatom pozemku. Do domu sa vchádza dvoma vchodmi a nachádzajú sa v nom dve veľké izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC a vaňou. V prednej izbe sú položené pekné parkety. Inde je kameň alebo beton. Za domom sa nachádza veľká komora. Vykurovanie bolo zabezpečené lokálnymi pieckami. Strecha je sedlová pokrytá plechom. Dom čaká na nového majiteľa, ktorý si ho zrekonštruuje podľa vlastných predstáv a vytvorí z neho oázu relaxu a pohody pre seba a svojich najbližších.  Ponúkame Vám na predaj domy a vily Fony. Plocha: úžitková 80m2, zastavaná 120m2, pozemku 800m2, pivnice 10m2. Podlaha: parkety, betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa.Stav objektu:  Na pozemku sa nachádza aj studňa a pod domom malá pivnica. Dom je na pojený na vodovod, elektrinu a žumpu. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 15 500 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.