.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka pekný rodinný dom v obci Szalaszend

Cena:
22 500,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Encsi
Obec: Szalaszend
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 1700 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 765
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka  pekný rodinný dom v obci Szalaszend. Obec sa nachádza len 28 km od hraničného prechodu Milhosť. Tento rodinný dom bol postavený z kameňa, tehál a kvádrov v roku 1965 na rovinatom pozemku s rozlohou  1700 m2. V dome sa nachádzajú dve izby, chodba a kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, WC a umývadlom. Kuchyňa, veľká špajza a garáž sa nachádzajú pod domom na prízemí. K domu prislúcha aj letná kuchyňa, garáž, studňa - po kontrole, pivnica na zeleninu, hospodárske budovy. Okná v izbách a vchodové dvere sú plastové, inde sú okná pôvodné drevené. Podlahy sú betónové s PVC a kobercami. Vykurovanie domu je zabepečené radiátormi a kotlom na plyn ako aj na tuhé palivo. Strešná krytina je škridľa. Celkovo dom je v dobrom stave. No je priestor na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Dom je napojený na všetky inžinierske siete.   Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 22 500 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.