.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom vhodný na chalupu vo výbornom stave v obci Fony

Cena:
27 400,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Fony
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 70 m2
Plocha pozemku: 800 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: 767
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom vhodný na chalupu vo výbornom stave v obci Fony. Tento rodinný dom bol postavený v prvej polovici minulého storočia z kameňa na peknom pozemku o veľkosti cca 900m2. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Bola úplne obnovená strecha, vymenené elektrické vedenie  aj vodovodné potrubia. Dom je vo vynikajúcom stave, po kúpe je možné ho okamžite užívať. V domes sa nachádzajú tri izby. Do domu sa vchádza cez gang do chodby. Oproti vchodu je kupeľňa, WC je samostatné. Napravo je veľká izba s plávajúcou podlahou, naľavo sa nachádza kuchynský kút s jedálňou a dve menšie izby v ktorých je beton a koberce. V kuchyni, na chodbe a v kupeľni je dlažba.  Súčasťou domu je garáž, pivnica, dreváreň, odkladací priestor, vonkajšie WC. Na dvore je altánok a ohnisko, hojdačka. Na záhrade sa nachádzajú ovocné aj okrasné stromy ako aj  veľa krásnych kvetín. Dom sa predáva aj s nábytkom.  Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC. Vykurovanie domu je zabezpečené pieckami na tuhé palivo, alebo elektrikou. Strešná krytina je škridľa. Dom je napojený na vodovod, elektrinu a žumpu. V obci nie je ani plyn ani kanalizácia.  Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, vonkajší krb, turistika, cykloturistika, altánok.

Cena 27 400 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.