.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER Vám ponúka gazdovský dom v obci GONC

Cena:
51 200,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Gönc
Ulica: Kosuth Lajos
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 852 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: 768
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka gazdovský rodinný dom v obci GONC. Tento rodinný dom bol postavený z kameňa cca v roku 1940 na rovinatom pozemku o rozlohe 852m2. Úžitková plocha domu je cca 150m2.  Do domu sa vchádza dvoma vchodmi. Cez predný vchod sa vchádza do chodby, z ktorej doprava môžeme vojsť do prednej izby, kde sú dyle a nádherný kachlovec, doľava vchadzame do zadnej izby a cez ňu sa dostaneme do kuchyne. Medzi dvoma izbami je kupeľňa. Zadným vchodom sa dostaneme do kuchyne a odtiaľ do priestrannej špajze. Za domom je veľká komora. Pod domom je pivnica. Na dvore je garáž a ďalšie hospodárske budovy. V záhrade sa nachádza studňa. Vykurovanie je zabezpečené plynovými gamatkami a kachlovcami. Dom je napojený na všetky inžinierske siete: voda, plyn, kanalizácia, elektrina. Dom je v pôvodnom, no zachovalom stave. V dome sú vysoké stropy, nádherné drevené zárubne a okná v rovnakom štýle. Strecha je sedlová pokrytá eternitom.Výhody: slnečný, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 51 200 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.