.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER v obci Erdohorváti Vám ponúka 2 domy za 1 cenu

Cena:
19 900,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Sárospataki
Obec: Erdőhorváti
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 160 m2
Plocha pozemku: 1400 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 770
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER Vám ponúka 2 domy za 1 cenu v krásnej obci Erdohorváti. Na rovinatom pozemku, kde za pozemkom tečie potôčik o rozlohe cca 1400 m2 boli postavené z kameňa dva domy. Jeden z nich bol postavený v roku 1940, momentálne je v pôvodnom stave, pripravený na prestavbu podľa vlastných predstáv. V tomto dome sa nachádzajú 3 izby, kuchyňa, špajza a kúpeľňa Druhý, novší dom bol postavený v roku 2010. Tento dom je obývateľný a nachádza sa v ňom chodba, technická miestnosť, kuchyňa s obývačkou a na poschodí je jedna izba a kúpeľňa s WC, umývadlom a sprchou. Tento dom je vo veľmi dobrom stave. Sú vybudované aj prepojovacie dvere medzi domami, ale momentálne sa nepoužívajú. Medzi domami sa nachádza prikrytá terasa. Oba domy majú vlastné elektrické aj vodovodné hodiny. Domy sú napojené aj na kanalizáciu. Plynová prípojka je na pozemku. Na dvore sa nachádza letná kuchyňa, 2 garáže, altánok a ďalšie hospodárske budovy. Vykurovanie je zabezpečené lokálne na tuhé palivo. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika, altánok.

Cena 19 900 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.