.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER ponúka v obci ABAÚJVÁR gazdovský rodinný dom vo veľmi dobrom stave

Cena:
32 900,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Abaújvár
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 2183 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 774
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER ponúka v obci ABAÚJVÁR gazdovský rodinný dom vo veľmi dobrom stave. Tento rodinný dom s podlahovou plochou cca80m2 bol postavený z kameňa na rovinatom pozemku s rozlohou 2183m2 Umiestnenie pozemku pri potoku, bez bezprostredných susedov Vám zabezpečí súkromie a relax po náročných pracovných dňoch, V rodinnom dome sa nachádzajú dve izby, v prvej sú dyle, do zadnej izby sa prechádza cez chodbu, v tejto izbe sú parkety. Z tejto izby a tiež aj zadným vchodom sa dostaneme do priestrannej kuchyne, kde je kamenná podlaha. Z kuchyne sa dostaneme do kúpeľne s vaňou, sprchou a oddeleným WC. Vykurovanie je zabezpečené radiátormi, gamatkami, alebo je možnosť aj lokálneho kúrenia. V dome je zavedená voda, elektrická prípojka (230/400V), plyn. Za domom sa nachádzajú ďalšie miestnosti ako je kotolňa  - tu sa nachádza plynový kotol a tiež kotol na tuhé palivo, garáž, špajza. Na pozemku sa nachádza, dielňa, chlievy pre domáce zvieratá, letná kuchyňa, studňa. Pod domom sa nachádza pivnica. Sedlová strecha so škridľovou krytinou bola obnovená okolo roku 1980. Tento rodinný dom je vo veľmi dobrom stave a môže poslúžiť novým majiteľom tak na trvalé bývanie ako aj chalupa. P Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, dieľňa, turistika, cykloturistika.

Cena 32 900 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.