.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER v obci KOMJÁTI ponúka 4 izbový rodinný dom

Cena:
22 800,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Edelényi
Obec: Komjáti
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 130 m2
Plocha pozemku: 976 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 775
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER v obci KOMJÁTI ponúka 4 izbový rodinný dom. Do obce Komjáti , ktorá leží cca 50 km od Košíc, sa dostanete kvalitnou cestou  bez kopcov cez hraničný prechod Hosťovce (smer Turňa nad Bodvou). Tento rodinný dom s podlahovou plochou cca 130m2 bol postavený z kameňa, tehál a vaľkov medzi 60 a 70-tymi rokmi minulého storočia na rovinatom pozemku s rozlohou 976m2. V dome sa nachádzajú 4 izby, jedáleň, kuchyňa, kúpeľňa so sprchou, WC a umývadlom. Do domu sa vstupuje dvoma vchodmi. cez predný vchod sa dostaneme cez chodbu do jedálne a v dvoch predných izbách sú parkety, v jedálni je plávajúca podlaha. Cez zadný vchod sa dostávame do dvoch zadných izieb, kde v jednej je plávajúca podlaha a v druhej beton a PVC. Týmito dvoma vchodmi do domu je možnosť vytvorenia dvojgeneračného domu, ktoré majú spoločnú kuchyňu, kúpeľňu a jedáleň. Pod domom sa nachádza veľká pivnica. V dome je zavedená voda a elektrina. Plynová prípojka je vo dvore. Na dvore sa nadhádza žumpa. Ihlanovú strechu pokrýva eternit. Dom bol rekonštruovaný v rokoch 2015 až 2019, a je vo veľmi dobrom stave. Je vhodný aj na okamžité bývanie. Okná sú drevene, v dobrom stave. Vykurovanie je zabezpečené kachlovcom a lokálnymi pieckami. Ohrev teplej vody zabezpečuje elektrický bojler. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 22 800 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.