.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER v obci Kovácsvágás ponúka rodinný dom na predaj

Cena:
18 500,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Sátoraljaújhelyi
Obec: Kovácsvágás
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 90 m2
Plocha pozemku: 1682 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 776
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER v obci Kovácsvágás ponúka rodinný dom na predaj. Tento rodinný dom bol postavený okolo roku 1940 z kameňa na veľmi mierne svahovitom pozemku s rozlohou 1982m2. V dome sa nachádzajú dve veľké izby s drevenou podlahou - dyle, priestranná kuchyňa,kde je podlaha beton a PVC, kúpeľňa je stave súcom na rekonštrukciu,  špajza a veranda. Pod domom sa nachádza pivnica. Úžitková plocha domu je cca 90m2. Strecha je pokrytá eternitom.  Na dvore sa nachádza vedľajšia budova s komorou, drevárňou, stajňou. Okná sú pôvodné drevené. V dome je zavedená voda, elektrina a dom je napojený na kanalizáciu. Obec sa nachádza v blízkosti lesa takže je ideálny pre milovníkov turistiky, hubárov, cyklistov a aj pre tých, ktorí milujú ticho a prírodu. Obec Pálháza sa nachádza len 3 km, kde si viete urobiť nákupy, či kúpiť čerstvý chlieb a pečivo  vo výnimočnej pekárni, alebo zaplatiť šeky na pošte. 

Cena 18 500 €

Hneď za týmto domom sa nachádza ďalší dom (podrobnejšie si môžete pozrieť  pod ID777) gazdovského typu (majú spoločnú stenu) s 2 izbami, kuchyňou a kúpeľnou. V tomto dome sa začala rekonštrukcia. Tento dom má samostatný prístup, vchod aj list vlastníctva. Cena tohto domu je 12800€ Domy sa predávajú aj samostatne, ale pri kúpe oboch domov je cena 29500€.

 

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.