.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER v obci GONC ponúka na predaj rekonštruovaný rodinný dom

Cena:
27 900,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Gönc
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 2450 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 780
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER v obci GONC ponúka na predaj rekonštruovaný rodinný dom. Tento rodinný dom bol postavený z kameňa v prvej polovici minulého storočia na rovinatom pozemku s rozlohou 2450m2. V dome prebehla kompletná rekonštrukcia, bol vymenený krov, urobená nová škridľová strecha nové kúrenie - radiátory v každej miestnosti, kotol na plyn, nové eurookná, dvere. Úžitková plocha domu je cca 80m2. V dome sa nachádzajú dve izby, kuchyňa, kúpeľňa a kotolňa. V zadnej časti domu sa nachádza komora. K domu patria  dve pivnice, do jednej je prístup z ulice a druhá je v zadnej časti pozemku. Vykurovanie je možné plynovým kotlom, alebo kotlom na tuhé palivo, alebo je možnosť vykurovania lokálnymi kachlami. V dome sú urobené nové omietky. V izbách sú plávajúce podlaha s tepelnou izoláciou. V kuchyni a kúpeľni je dlažba. Teplú vodu zabezpečuje plynový bojler. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 27 900 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.