.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER ponúka v obci Ináncs dom gazdovského typu vo veľmi dobrom stave

Cena:
26 500,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Encsi
Obec: Ináncs
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 140 m2
Plocha pozemku: 1708 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 781
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER ponúka v obci Ináncs dom gazdovského typu vo veľmi dobrom stave. Tento rodinný dom bol postavený z kameňa v roku 1960 na rovinatom pozemku vo veľkosti 1708m2. Obec Ináncs sa nachádza na hlavnom ťahu do Miskolca,  37km od hraničného prechodu Milhosť a len 7 km od strediskovej obce Encs. Výhodou obce je priame vlakové spojenie z Košíc. Cesta vlakom trva cca 50 min. Autom po diaľnici, čo by mali dokončiť najneskôr na budúci rok bude trvať cca 30 min. Tento rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, je pekne udržiavaný a je vhodný aj na trvalé bývanie. V dome sa nachádzajú 3 izby, kuchyňa, kúpeľna so sprchovacím kútom a wc. Dom je gazdovského typu, takže stredná izba je prechodná. Dom má dva vchody.  Predné okná sú plastové, ostatné drevené. V celom dome sú betonové podlahy s PVC, okrem kuchyne a kúpeľne, kde je dlažba. V dome sú zavedené všetky inžinierske siete, vykurovanie je zabezpečené plynovými gamatkami, alebo kachlami na drevo. Dom je napojený aj na kanalizáciu a obecnú vodu. Záhrada je nádherná, slnečná a priestranná, je v nej veľa ovocných stromom, miesto na pestovanie vlastnej zeleniny, okrasné kríky, kvety, ale aj na odpočinok a relax. Na dvore sa nachádza výdatná studňa, ktorá poslúži aj na zavlažovanie záhrady. Ihlanová strecha je v dobrom stave. Krytina je škridľa. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 26 500 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.