.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER v obci Forró ponúka komfortný rodinný dom na okamžité bývanie

Cena:
48 200,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Encsi
Obec: Forró
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 793 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 792
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER v obci Forró ponúka komfortný rodinný dom na okamžité bývanie. Tento pekný rodinný dom bol postavený z kvádrov v roku 1981 na rovinatom pozemku s rozlohou 793m2. Dom je vo veľmi dobrom stave. V dome sa nachádzajú 3 samostatné izby, chodba, kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa, špajz, zakrytá veranda, ktorá Vám ponúka priestor na vychutnanie rannej kávy aj v daždivom počasí. Pod domom sa nachádza garáž s pivnicou a kotolňou. Vykurovanie domu je zabezpečené ústredným vykurovaním na plynový kotol alebo aj na kotol na tuhé palivo. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Eternitová strecha bola pokrytá kanadským šindľom pred 3 rokmi. Zariadenie domu nie je v cene nehnuteľnosti, no je možné sa dohodnúť v prípade potreby.   Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Na pozemku sa nachádza studňa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, turistika, cykloturistika.

Cena 48 200 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.