.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER ponúka v Tornyosnémeti pekný rodinný dom v tichej uličke

Cena:
26 700,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Abaúj-Hegyközi
Obec: Tornyosnémeti
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 1047 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 794
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER ponúka v Tornyosnémeti pekný rodinný dom. Tornyosnémeti  sa nachádza len 3 km od hraničného prechodu Milhosť. Tento rodinný dom bol postavený z kvádrov a tehál okolo roku 1980 na nádhernom rovinatom pozemku s rozlohou 1047m2.  V rodinnom dome sa nachádzajú 3 samostatné izby, kúpeľňa, oddelené WC, kuchyňa a špajza. V podkroví rodinného domu je možné vytvoriť ďalší obývací priestor. Dom je v pôvodnom stave. V dome je zavedená voda, elektrina a kanalizácia. Plynová prípojka je pred domom. Tento rodinný dom po rekonštrukcii podľa vlastných predstáv bude slúžiť novému majiteľovi na príjemné trávenie chvíle s jeho najbližšími. V priestrannej slnečnej záhrade sa ponúka možnosť pestovania vlastnej zeleniny, či ovocia a na príjemné posedenie s priateľmi v teplých dňoch.  Kúrenie: lokálne. Sedlová strecha.Strešná krytina: eternit. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Výhody: slnečný, tiché prostredie, škola, škôlka, cykloturistika.

Cena 26 700 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.