.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

GEMINIBROKER v obci Kovácsvágás s najkrajším výhľadom na "konci sveta" ponúka 2 domy za jednu cenu

Cena:
51 111,00 €
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Okres: Sátoraljaújhelyi
Obec: Kovácsvágás
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 1010 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 798
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GEMINIBROKER v obci Kovácsvágás s najkrajším výhľadom  na "konci sveta" ponúka 2 domy za jednu cenu. Tieto domy boli postavené na konci slepej ulice na svahovitom pozemku s rozlohou 1010m2. Domy sa navzájom doplňujú a tvoria krásny kontrast. Menší domček, teda chalúpka ako z rozprávky dostal novú strechu, no majiteľka zachovala pôvodný ráz skoro 100 ročného domu. V chalúpke sa nachádza 1 izba, maličká sprcha s WC. Vstupná miestnosť slúži ako kuchyňa aj denná miestnosť. Druhý dom gazdovského typu bol kompletne zrekonštruovaný cca pred 4 rokmi. Dom je suchý. Vykurovanie je zabezpečené radiátormi a kotlom na tuhé palivo. V dome prebehla pekná rekonštrukcia. Boli vymenené všetky rozvody, steny, stropy, podlahy, nová kúpeľňa. V dome sú dve izby, chodba, kúpeľňa so sprchou, oddelené WC. Plyn v obci nie je. Z domu je nádherný panoramatický výhľad na okolitú prírodu.  Na pozemku sa nachádza aj letná kuchyňa, kotolňa, sklad, pod ktorou je pivnica. Pivnica je prepadnutá, takže sa momentálne nedá využívať. Výhody: pekný výhľad, tiché prostredie, cykloturistika.

Cena 51 111 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Maklér:

makler
Maklér:Angelika Fedurcová
Telefón:0949 44 29 77, 0908 108 208, +36203979769
E-mail:fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.