.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

PROFIL SPOLOČNOSTI

Realitná kancelária GEMINIBROKER je realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností.
Ku komplexnosti poskytovaných služieb pod jednou strechou patrí poskytovanie   služieb v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, vypracovania podkladov k žiadosti o bankový hypotekárny úver, zabezpečenie poistenia nehnuteľnosti vo Vami vybranej poisťovni a vybavenie  vinkulácie.

Všetky služby sú poskytované prostredníctvom jednej kancelárie.

Pri predaji, kúpe, alebo prenájme akejkoľvek nehnuteľnosti  zabezpečujeme klientom komplexný právny servis, vypracovanie súdno - znaleckého ocenenia nehnuteľnosti a geometrického zamerania nehnuteľností a pozemkov, potrebné pri dedičskom konaní alebo pri žiadostiach o hypotekárny úver. V spolupráci s renomovanými partnermi ponúkame  vysporiadanie pozemkov, návrhy a realizácie záhrad a parkov, rekonštrukčné a stavebné práce.

Tím maklérov je pravidelne vzdelávaný profesionálnymi školiteľmi, ovládanie viacerých jazykov je samozrejmosťou.

V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom. Našim cieľom je vaša spokojnosť.