.... Váš partner na ceste za novým domovom....

 

infolinka SK: +421 908 108 208         infolinka HU: +36 20 39 797 69  fedurcova-ZVNC-geminibroker.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Spolupráca makléra s GEMINIBROKER

GEMINIBROKER  - realitná kancelária

prijme

 

-  realitného makléra

-  hypotekárneho makléra

-  poisťovacieho makléra

 

pre oblasť:

Košice 

MAĎARSKO - pohraničná oblasť

 

 

V prvom rade si dobre zistite referencie o danej kancelárií skôr, ako jej pošlete ponuku na spoluprácu. Dôležitým faktorom je webová stránka - vzhľad, funkčnosť, obsah, veľkosť. Malé realitné kancelárie nemajú na veľké webové riešenia, bez systému – databázy pre maklérov.  Zodpovedná a korektná realitná kancelária investuje do vzdelávania a systému v prospech maklérov a zamestnancov.

Preverte si serióznosť a korektnosť kancelárie na trhu. Ak je to nová kancelária, pozitívom môže byť pre Vás možnosť spolupodieľať sa na tvorbe systému a tak sa stať súčasťou spoločnosti. Nemenej dôležité je, v akom rozsahu klientov zastrešuje na iných webových portáloch, internetových stránkach, čo zabezpečuje dostatočnú podporu danému maklérovi.

Ak realitná kancelária bude od vás požadovať iba prácu na živnostenský list, odmeňovanie je založené na províznom systéme, ktorý musí byť pevne stanovený províznym systémom. To znamená, že percentá sa vám budú vypočítavať zo sto percent vami dohodnutého obchodu. Ak budete pracovať na trvalý pracovný pomer, môže byť pre vás flustrujúci obmedzený príjem.

 Nebude Vás zaväzovať k nezmyselným obmedzeniam, že v prípade ak spoluprácu s ňou skončíte, nemôžete rok – dva pracovať pre inú realitnú kanceláriu a v prípade tohto porušenia im musíte zaplatiť vysokú pokutu.

Korektná realitná kancelária nevyžaduje vopred zálohy na školenia, ani iné poplatky spojené s vašou činnosťou. Je schopná vám vytvoriť vhodné pracovné podmienky, dohodne písomne pravidlá spolupráce a oboznámi vás s pracovnými postupmi a províznym systémom.